09بهمن

هجدهمین دوره ملی و ششمین دوره استانی اعطای تندیس و گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان

تعالی سازمانی | موفقیت‌ها | | برگشت|

هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با حضور مقام عالی وزارت، مسئولان کشوری، مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگان جامعه مصرف‌کنندگان، مدیران بنگاه‌های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه 1398 برگزار شد.
مراسم هجدهمین دوره‌ی اعطای گواهینامه و تندیس ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سالن کنفرانس شماره 1 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و بر اساس ارزیابی‌های سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، «گروه ارتباطات ماهواره‌ای تندیس نقره‌ای و گواهینامه ملی» رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد.
از شرایط دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان می‌توان به مواردی چون کسب امتیازهای شاخص‌های ارزیابی و سنجش واحدهای تولیدی، رضایت‌مندی مشتریان، شاخص‌های مربوط به کیفیت کالا و خدمات، رعایت قیمت‌ها، توزیع و خدمات پس از فروش اشاره کرد. همچنین از شرایط دریافت تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان نیز می‌توان به کسب امتیازهایی نظیر امتیاز شاخص‌های ارزیابی و سنجش واحدهای تولیدی، دریافت گواهینامه حداقل در ۲ سال متوالی یا ۳ سال غیرمتوالی، کسب حداقل 8۰ امتیاز در مجموع امتیازهای اعطای گواهینامه و وجود گسترده توزیع کالا یا خدمات و نمایندگی در حداقل ۲۰ استان کشور اعلام شده است.
این تندیس بر اساس مفاد آیین‌نامه اعطای گواهینامه و تندیس‌های ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و پس از بررسی و ارزیابی عملکرد سامان ماهواره و به استناد مصوبه شورای سیاست‌گذاری مستقر در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، توسط دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به مهندس محسنی نماینده‌ی مدیریت و پرسنل سامان ماهواره اعطا شده است.
سامان ماهواره همچنین در روز قبل توانسته بود در ششمین همایش استانی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان ششمین گواهینامه استانی خود اخذ نماید. این لوح به نیابت از مدیریت و کارکنان سامان ماهواره توسط دکتر تابش معاون وزیر صنعت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به جناب آقای مهندس فاتحی تقدیم شد.
این مراسم در روز چهاردهم اردیبهشت ماه در سالن هتل اسپیناس خلیج فارس برگزار گردید.

دسته‌بندی اخبار