سرویس اینترنت در بستر ماهواره

پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف و دسترسی به شبکه جهانی اینترنت امروزه جزو نیازهای ضروری بوده و اهمیت این ارتباط در نقاطی که به دلایل مختلف فاقد امکانات ارتباطی می باشند بسیار زیاد و حیاتی می باشد. شرکت سامان ماهواره با داشتن یک هاب اختصاصی متصل به بستر «اینترنت داخل کشور» این امکان را فراهم آورده است که در تمامی نقاط تحت پوشش ماهواره فعلی، برای ایستگاه های ثابت و متحرک زمینی و دریایی سرویس اینترنت را فراهم نماید. شرکت‌ها و سازمان‌هایی که فقط نیاز به دسترسی اینترنت برای یک یا چند ایستگاه خود دارند می توانند از این سرویس استفاده نمایند و در صورتیکه فاقد تجهیزات ماهواره ای مربوط به ایستگاه ریموت می باشند امکان خرید یا اجاره این تجهیزات از شرکت سامان ماهواره میسر می باشد.
 

اینترنت ماهواره ای
 

قابل ذکر است شرکت‌هایی که نیاز دارند ایستگاه های آنها برای سرویس اینترنت یا انتقال سایر اطلاعات به دفاتر مرکزی و دیتاسنتر خودشان متصل شوند می توانند از سرویس های اختصاصی شرکت سامان برای مشتریان استفاده نمایند.

توجه: این شرکت سرویس اینترنت مورد نیاز مشتریان را از «منابع و سرویس دهندگان دارای مجوز داخلی» تامین می‌کند و بنا بر قوانین نمی‌تواند اینترنت را مستقیما و از منابع غیر داخلی تامین نماید.