03اسفند

ارتباطات ماهواره‌ای، راهکاری برای مراکز راهبردی

با وجود بسترهای ارتباطی متعدد که امروزه در دسترس مراکز بزرگ و کوچک خصوص و دولتی است اما ارتباطات ماهواره‌ای (VSAT) می‌تواند از اولویت‌های این کسب و کارها باشد. این ارتباط با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد به سرعت قابل اجراست و کمتر تحت تاثیر شرایط محیطی و اتفاقات آن دچار اختلال می شود، در هیچ نقطه‌ی جغرافیایی محدودیت اجرا ندارد و از این رو منافعی را برای کسب و کارهای گوناگون خلق می‌کند که در زیر به آن اشاره شده است:

گسترش ارتباطات متناسب با توسعه کسب و کار

با افزایش نیاز به ارتباطات، می‌توانید با راه‌حل‌های شبکه ماهواره‌ای (VSAT)، دسترسی خود را افزایش دهید، ارتباطات ماهواره‌ای و ترکیب آن با سایر بسترهای ارتباطی که عملیات شما را به هم متصل و یکپارچه می‌کند. سامان ماهواره راه‌حل‌های شبکه خاص شما را طراحی، اجرا و مدیریت می‌کند که چابک و مقیاس‌پذیر هستند و اطمینان حاصل می‌کند که نرم افزارها و زیرساخت IT شما در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند.

 

کنترل آنلاین فرایندها و عملکردهای کسب و کار

Icons_Globalاطمینان داشته باشید که ما می‌توانیم عملیات از راه دور شما را با گسترده‌ترین مجموعه شبکه‌های ماهواره‌ای و طیف گسترده‌ای از پوشش‌های جهانی/محلی و گزینه‌های پهنای باند متصل کنیم. سامان ماهواره ظرفیت‌های پهنای باند متنوع را در یک تجربه شبکه بی‌نظیر متحد می‌کند تا به شما در اجرای عملیات از راه دور کمک کند.

 

 

بهبود ایمنی و واکنش‌های اضطراری

Icons_Employee-Welfa...به راه‌حل‌های مبتنی بر ماهواره‌ برای تیم‌ها و شعب متعدد خود تکیه کنید. برای کاربران و پرسنلی که در مناطق بحرانی کار می‌کنند، پرسنل میدانی در مکان‌های دوردست و همچنین شرایط بحران و فورس ماژور، راهکار مطمئن و امنی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

 

اعتماد کامل به توانایی خود در برقراری ارتباط

Icons_Operational-ef...به سامان ماهواره، به عنوان  یک شریک قابل اعتماد با بیش از دو دهه تجربه در ارائه راه‌حل‌های ماهواره‌ای و شبکه تکیه کنید. این تجربه طولانی و استثنایی توسط یک زیرساخت شبکه در سطح کشور و حتی فراتر از مرزها و با اهداف استراتژیک، تله پورت های تحت مالکیت کامل و مراکز عملیات شبکه پشتیبانی می شود.

 

 

تمرکز کامل به اداره کسب و کار

Icons_ManagedService...راهکارهای  شبکه ای قابل اعتماد و طراحی شده مختص کسب و کار شما، پشتیبانی 24 ساعته، تحویل، نگهداری، تعمیر و ابزارهای گزارش دهی را در اختیار شما قرار می دهیم - در حالی که شما می توانید به طور کامل روی اداره کسب و کار خود تمرکز کنید. از طریق خدمات مدیریت شده، ما به عنوان یک شریک اختصاصی و همیشگی عمل می کنیم و مسئولیت کامل اتصال و امنیت داده های شما را هر روز بر عهده می گیریم و آرامش خاطر شما را تضمین می کنیم.

 

بانک‌ها و موسسات مالی، صنایع نفت و گاز، معادن، شبکه‌های مدیریت بحران، کشتیریانی و دریایی، مخابرات راه دور و روستایی و حمل و نقل ریلی و هوایی از جمله نهادهایی هستند که می توانند از مزایای فوق منتفع باشند.

درباره نگارنده

محسن احمدی

محسن احمدی

مدیر ICT شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان

آیتم‌های مرتبط

پدیده  Sun Outage:

پدیده Sun Outage:

هر سال 2 بار خورشید در موقعیتی قرار می‌گیرد که محور استو...

ادامه ...
انقلاب در صنعت رصد زمین با فناوری مبتنی بر ماهواره

انقلاب در صنعت رصد زمین با فناوری مبتنی بر ماهواره

فناوری رصد زمین مبتنی بر ماهواره، روش جمع‌آوری و تجزیه ...

ادامه ...
امواج رادیویی و تقسیم بندی باندهای فرکانسی

امواج رادیویی و تقسیم بندی باندهای فرکانسی

امروزه و در عصر پیشرفت تكنولوژی، كاربرد و استفاده از طی...

ادامه ...

عملکرد آنتن های دریائی

آنتن های دریایی و یا Marine از جمله تجهیزات ضروری جهت ارتبا...

ادامه ...

دسته‌بندی مقالات