معادن و شهرک‌های صنعتی

معادن از مرحله اکتشاف تا استخراج تحت فشار فزاینده‌ای برای بهبود بهره‌وری، با در نظر گرفتن امنیت و ایمنی است. عملیات باید با اتصال مطمئن و همیشه روشن برای خدمات اینترنت، انتقال داده، صوت و ویدئو کنفرانس یکپارچه‌تر شود. انعطاف‌پذیری برای پشتیبانی از برنامه‌های تجاری با حجم فزاینده داده، محاسبات ابری و ارتباطات رفاهی به روشی مقرون‌به‌صرفه ضروریست.

ارتباطات در معادن
 

شهرک‌های صنعتی و سایر صنایعی که دارای سایت‌های تولیدی و کارخانه در مناطق کمتر برخوردار و یا بدون ارتباطات رایج هستند برای یکپارچه سازی فرایندهای صف و عملیات خود می ‌توانند از راهکار ارتباطات ماهواره ای استفاده نمایند.
اتصال همیشگی در سایت‌های راه دور و دسترسی بی‌درنگ به داده‌هایی که برای تصمیم‌گیری بهتر کاربرد دارند، از الزامات صنایع فوق هستند.

راهکارهای سامان ماهواره

  • ما ارائه‌دهنده راه‌حل‌های ارتباطی حیاتی برای صنایع و معادن هستیم.
  • برای مکان‌هایی که شبکه‌های زمینی قابل اعتماد ندارند، راه‌حل‌های ماهواره‌ای تمام نیازهای ارتباطی شما را برای بهبود کارایی برآورده می‌کنند.
  • سامان ماهواره گسترده‌ترین طیف ارتباطات ماهواره‌ای را ارائه می‌کند و به طور یکپارچه آن را با فناوری‌های زمینی (فیبر نوری، مایکروویو، LTE، MPLS) ادغام می‌کند تا راه‌حل‌های شبکه ترکیبی ایجاد کند و به ایمن و کارآمد نگه داشتن عملیات از راه دور شما کمک می‌کند.

ارتباطات ماهواره ای در معادن و صنایع
 


دست آوردهای ارتباط

  • ارتباطات موقت و انعطاف پذیر برای کمپ های اکتشافی یا در مراحل اولیه ساخت.
  • سیستم های VSAT با استقرار سریع، پایانه‌های باند پهن قابل حمل و ارتباطات متنوعی برای مکان هایی که شبکه های زمینی قابل اعتمادی وجود ندارد، فراهم می آورد.
  • ترکیب ارتباطی سیستم های VSAT ثابت با فیبر، 4G LTE و Wi-Fi برای پایداری و پیوندهای پهن باند پرسرعت جهت خدمات اینترنت، صدا، داده و ویدئو کنفرانس.
  • توسعه خدمات پهنای باند بر حسب تقاضا در صورت توسعه کسب و کار و نیز برنامه های کاربردی اضطراری.